+90 212 236 41 04
akbulutlardanismanlik@gmail.com

Hizmetlerimiz

Filipinli, Endonezyalı, Etiyopyalı, Nepalli Bakıcılar…

SAYFADA KONU ARA

Akbulutlar Danışmanlık olarak resmi İŞKUR belgesi ile sizlere hizmet vermekteyiz. Kurumsal, güvenilir ve resmi bakıcı ajansından eleman almak için bizi arayabilirsiniz. Firmamız İngilizce bilen elemanlardan oluşan Filipinli Bakıcı, Endonezyalı Bakıcı, Nepalli Bakıcı Etiyopyalı bakıcı vb. hizmetleri sunmaktadır. İstediğiniz kriterlerde çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, hasta bakıcı, yatılı bakıcı, yaşlı bakıcı ve ev işlerine yardımcı almak için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Akbulutlar Danışmanlık Hizmetleri…

Ülkemizde birçok aile çocukları için bakıcı tutarak onların gelişme çağlarında yanlarında onlara güvenle bakabilecek bakıcılar aramaktadır. Günümüz şartlarında çalışmak durumunda olan anneler ve işlerinin yoğunluğundan çocuklarına daha iyi bir gelecek sunmak için çalışan aileler evde çocukları için güvenilir bakıcılar tutarak çocuklarının hem güvende hemde İngilizce’yi küçük yaştan itibaren öğrenmelerini sağlıyorlar. Çocuklarınızın geleceği için onların hem güvenli ellerde hemde daha iyi gelişebilmesi için sizde bu bakıcılar ile çalışabilirsiniz. 

Akbulutlar Danışmanlık olarak evde çozuklarınızla ilgilenecek, çocuklarınıza iyi bakacak; işini bilen yabancı dil bilen çocuk bakıcılarımızla, işini bilen deneyimli, referanslı bebek bakıcılarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Çocuklara bakacak bilgi ve tecrübeye sahip bakıcılar; yerli ve yabancı olarak tercih edebileceğiniz bir ortam sağlamaktayız. İsteğe bağlı olarak İngilizce bilen Filipinli, Endonezyalı, Etiyopyalı, Nepalli bakıcılardan yararlanabilirsiniz. Akbulutlar Danışmanlık’dan alacağınız bakıcılarımız alanlarında tecrübeli ve birikimlidir.

DÜNYA ÇAPINDA EN ÇOK TERCİH EDİLEN FİLİPİNLİ BAKICILAR

Tecrübeli, Referanslı, Deneyimli Filipinli Bakıcılar ile hizmetinizdeyiz. Filipinli bakıcılar güvenilir, titiz, deneyimli ve sorumluluk sahibi kişiler oldukları için tercih edilmektedirler. İkinci dilleri İngilizce olduğu için, çocuklarınız evde ingilizceyi öğrenerek ve pratik yaparak küçük yaşta dünyadaki en geçerli yabancı dili öğrenmiş olacaklar. Çocuk gelişimi konusunda uzman , yabancı dil sahibi, temiz , becerikli ve güvenilir oldukları için, filipinli bakıcılar tercih edilmektedir. Filipinli bakıcılar güvenilirdir. Sorumluluk sahibidirler. Çalışkan ve titizlerdir. Çocuklarınıza iyi bir bakıcı yaşlılarınıza ve hastalarınıza güvenilir bir dost olacaklardır. Filipinli bakıcılar eğitimlilerdir. Acil durumlarda soğukkanlı davranırlar. Filipinli çocuk bakıcısı , hasta bakıcısı , bebek bakıcısı , temizlik elemanı , ev için yardımcı, refakatçı, yatılı bakıcı olarak Filipinli bakıcıları tercih edebilirsiniz.

Şirketimiz, sözleşmeli olarak çalışmaktadır. Anlaşma sağlandığı takdirde aylık sözleşme yapılmaktadır. Bakıcı ile anlaşamadığınız takdirde , yerine farklı bir bakıcı, herhangi bir ücret talep edilmeden gönderilecektir. Filipinli bakıcı fiyatları , referans deneyim çocuk veya hasta sayısı ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

FİLİPİNLİ BEBEK BAKICILARI

Bebek bakıcılarının güvenilir ve temiz olmaları yetmemektedir. Eğitimli , referanslı , sorumluluk sahibi , titiz olmaları beklenmektedir. Bu gibi özelliklerin genel olarak bulunduğu filipinli bebek bakıcıları bu yüzden tercih edilmektedir. Filipinli Bebek Bakıcısı denildiğinde akla gelen özellikleri : Çocuklarınızı kendi çocukları gibi gören . titiz , çalışkan , güvenilir , eğitimli ve referanslı bakıcılardır. Yatılı olarak yada part-time çalışabilirler.

Filipinli bebek bakıcısı, filipinli bakıcılar bebek  bakımında ilk akla gelen bakıcı modelidir. Bütün dünyada meslek anlayışları bir marka haline gelmiştir. Tercih sebeplerinin başında yabancı dillerinin yanı sıra, son derece disiplinli iş anlayışları vardır. Filipinli bebek bakıcısı almak isteyenlere ilk önerimiz şudur, oturma izinlerinin tam ve eksiksiz olması, refererans verebilecek olması. Size işini iyi bilen, uzman, profesyonel bakıcı kadromuzla hizmet vermekteyiz.

FİLİPİNLİ ÇOCUK BAKICILARI

Türkiye’de bir çok aile ve ünlüler arasındada filipinli bakıcılar yaygın olarak görev yapmakta ve birçok ünlü ismin çocuklarınada bakmaktadırlar. İngilizce bilen filipinli bakıcılar ailelerin çocuklarının gelişiminde yabancı dil olarakta katkı sağlayacağını düşünmeleriyle bu filipinli çocuk bakıcılarına yönelmelerini sağlamıştır.

Çocuk gelişimi konusunda eğitimlilerdir. Sorumluluk sahibidirler. Acil durumlarda soğukkanlıdırlar. İngilizceyi ana dilleri gibi bilirler. Aylık ücretleri uygundur. Keşke elimizde olsa her anımızı onlarla geçirebilsek , ama hayat şartları , yoğun iş temposu yüzünden çocuklarımıza yeteri kadar zaman ayıramıyoruz. Filipinli Çocuk Bakıcıları , çocuklarımız ile kendi çocukları gibi ilgilenip , onlara temizlik , yemek yeme , sorumluluk sahibi olma gibi alışkanlıklar kazandırırlar. 

FİLİPİNLİ HASTA BAKICILARI

Filipinli hasta bakıcılar , hemşirelik eğitimi almış , hasta bakıcılık konusunda deneyimli kişilerdir. Hastalarınızı sürekli gözetim altında tutacak, temizlik, yeme, içme ve ilaçlarını yada kontrollerini zamanında yaptırabilirsiniz.

Hasta bakıcı, hata kabul etmeyen ve profesyonel kişiler tarafından alınması gereken bir hizmettir. Akbulutlar Danısmanlık olarak amacımız hasta yakınlarının ihtiyaçlarına uygun donanıma sahip hasta bakıcı adayını sizlerle en kısa sürede dogru bakıcı dogru adayı karşılaştırmaktır.

Bakıcılarımız güvenilir, işinde profesyonel, güleryüzlü, sabırlı, hijyene önem veren kişilerden oluşmaktadır. Hasta bakıcılarımız hastanızın bütün ihtiyaçlarını en iyi şekilde yapacak bu zorlu süreci beraber atlatmanızda sizlere destek olacaklardır.


Bakıcılarımızda Aradıgımız Özellikler
1) Sigara içmemesine
2) Aile yaşantısının düzenli olmasına
3) Sorumluluk sahibi ve pratik bir zekaya sahip olmasına
4) Güleryüzlü pozitif bakış açısına sahip olmasına
5) Sabırlı olmasına
6) Temizlik hijyen kurallarına uymasına
7) Referanslı olmasına

EXCEL DANIŞMANLIK
EXCEL DANIŞMANLIK

FİLİPİNLİ YAŞLI BAKICILARI

Evinde hasta ve yaşlı olan kişiler, filipinli hasta ve filipinli yaşlı bakıcılar ile çalışıyor ve bu bakıcılar ile çalışan tüm aileler oldukça memnunlardır.

Filipinli hasta bakıcılar ile çalışanlar bakıcıların hastalara karşı yaklaşımlarını oldukça iyi bulmakta ve hasta olan yakınlarını güvenli bir şekilde içleri ferah olarak emanet edebiliyorlar.

Filipinli bakıcılar her konuda aradığınız kriterlere uygun ve işlerini en iyi şekilde yapan çalışkan insanlardan oluşmaktadır.

Birçok hizmeti gerçekleştiren bu bakıcıların siz işlerinizi hallederken geride güvenebileceğiniz hastalarınızı veya yaşlılarınızı rahatlıkla emanet edebileceğiniz bir kişi olarak görmeniz mümkündür.

Sizlerde hasta veya yaşlı yakınlarınıza daha iyi bir şekilde bakılmasını istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek bir filipinli bakıcı ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

EXCEL DANIŞMANLIK

FİLİPİNLİ BAKICI VE DADILAR

Prenses Diana’nın çocukları William ve Harry’nin bir Filipinli Bakıcı tarafından bakıldığını daha öncesinde duymuş muydunuz? Ayrıca bunun dışında da Kanada’da Filipinli bakıcılar çok büyük bir oranda tercih edilmektedir. Filipinliler dünyanın her yerinde, Avrupa’da ve İskandinav ülkelerinde olmakla beraber birden fazla kişi ile çalışmaktadırlar.

Filipinli dadıların her yerde yaygın bir şekilde tercih edilmelerindeki en önemli nedeni, ülkelerinde iyi bir eğitim görmeleri, ve hatta çoğunun üniversite eğitimi almış olmasıdır. Eğitim almalarının dışında ise yüksek düzeydeki İngilizce bilgilerinin olmasıyla da tercih ediliyor. Filipinli bakıcıların, diğer bakıcılardan farkıysa, dili evin içerisinde konuşmanın dışında öğretme imkanları da bulunuyor. İngilizce Filipinler’in iki resmi dilden biri olduğu için tüm eğitim aşamalarında, ana dil seviyesi öğretilir. Bundan dolayı da Filipinli dadılar, İngilizceyi usta bir şekilde kullanmaktadır.

Bakımını almış oldukları çocuklara tüm kuralları ile beraber en iyi şekilde öğretirler. Bunların dışında ise çocuğun İngilizce öğrenmesi ile beraber ebeveynler de aynı şekilde evde iyi bir İngilizce bilen kişinin olacağını düşündüklerinde, kendilerine de yarayacaklarını dile getirirler.

Ülkemizde Filipinli bakıcı ücretleri genel olarak diğer yabancı bakıcılar ile eşit seviyede olmaktadır. Ücretin farklı olması tabii ki de deneyim, referans, eğitim seviyesi ve yapılması istenilen işe göre de değişiklik gösterir.

Filipinli dadı hizmetlerimiz ve en iyi bakıcılarımızla ilgili bilgi almak için hemen bizi arayın.

FİLİPİNLİ YARDIMCI (Ev işlerine yardımcı)

Filipinli Yardımcılar, sizlere ev işlerinizde, mutfakta, bahçede ve çocuk bakımı, hasta bakımı vb alanlarda yardımcı olan uzman, deneyimli filipinli bakıcılardır.

Filipinli Yardımcıların, tercih edilmelerinin ilk sebebi işlerini büyük bir titizlikte yapmaları, dürüst olmaları ve yabancı dilleri iyi bilmeleridir. Genel olarak çalışan ebeveynlerin evlerinde bulunamadıkları zamanlarda kendilerine yardımcı olarak alınırlar.

Filipinli yardımcılar temizliğine dikkat eder, sigara kullanmazlar, yapacağı işleri titizlikle yapar, kendisine çizilen sınırları bilir ve size aileniz gibi hakikaten tam bir yardımcılık yapmaktadır. Müşterilerimize gönderdiğimiz filipinli yardımcıların referansları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul dahil Türkiye’nin bütün illerine güvenilir filipinli yardımcılar gönderilmektedir. …

FİLİPİNLİ BAKICI ÖZELLİKLERİ

Her geçen günde aileler çocuklarının eğitimleri, kişisel gelişimleri, dil ve becerilerinin artması adına profesyonel olan Filipinli bakıcı ile çalışmayı tercih etmektedirler. Günümüzde artık her yerde neredeyse çocuklarına fazla zaman ayırmadıklarından eğitimli, güvenilir ve referanslı olan bakıcılar istemektedirler.

Filipinli bakıcı, ev bakım görevlisi, ev personeli gibi dünyada kabul edilen en iyi, çalışkan, saygılı yardımcı kişiler olmaktadırlar. Filipinli bakıcıların Türkiye ve Dünyada da bu kadar kabul görmesinin nedeni budur.

Filipinli Bakıcı Özellikleri
 • Anadil İngilizce
 • %80’i Üniversite mezunudur, %20’si ise Lise Kolej Mezunu
 • Saygılı
 • Güvenilir
 • Güleryüzlü
 • Referanslı
 • Dinamik ve Aktif
 • Deneyimli
 • İş Disiplinli ve Sorumluluk Sahibi
 • Eğitim ve Çocuklar ile Oyun Oynama da Başarılı
 • Temiz
 • Titiz ve Çalışkan

Her anne ve baba çocuklarını bu şekilde özellikleri olan kişilere bırakmak isterler. Eğer sizlerde Filipinli dadı düşünüyorsanız, mutlaka kararınızı doğrulamalısınız. Emin olun en iyi kararı vermiş olacaksınız. Ayrıca da oldukça uygun bir fiyat istemektedirler. 900 ila 1500 arasında fiyatları bulunmaktadır. Genellikle gelir durumları iyi olan ve sosyete kesiminde olan kadınlar Filipinli bakıcıları tercih etmektedir. Eğer sizlerde iyi bir şekilde çocuğunuza bakılmasını ve daha küçüklükten İngilizce hakkında bilgi sahibi olmasını isterseniz, Filipinli bakıcı tam size ve çocuğunuza göre olacaktır. Bu konuda asla tereddüt etmemelisiniz. Asla sıkıntı yaratmayan güvenilir, bakıcılar ile çocuklarınızı bir başına bırakabilirsiniz.

EXCEL DANIŞMANLIK

AKBULUTLAR DANIŞMANLIK WEBSİTELERİMİZ

filipinlibakicim.net

filipinlibakicin.com

filipinlibakici.info

etiyopyalibakicilar.com

bakicilarimizburada.com

excelldanismanlik.com

WEBSİTELERİMİZİ

ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ

ETİYOPYALI BAKICILAR

Bakıcılık alanında sizlere deneyimli Etiyopyalı bakıcılarımız ile hizmet vermekteyiz. Sizlerde bizi arayarak tüm yakınlarınız ve yaşlılar için en iyi şekilde bakıcılık hizmeti alabilirsiniz. Etiyoptyalı Çocuk Bakıcısı; Çocuk ve bebek bakma konusunda uzman deneyimli ekiplerimizden sizde faydalanabilirsiniz. Hastalarınızın ve yaşlı yakınlarınızın ihtiyaçlarının hızlı bir şekilde yerine getirilmesi ve onların iyi bir şekilde rahat ettirilmesini sağlatmak amacıyla onları yalnız bırakmayarak bir refakatçi tutmak isterseniz bizler sizler için en iyi ve profesyonel yardımcıları buluyoruz. Size yönlendireceğimiz hasta bakıcı hastanızın kişisel temizliğini oda temizliğini günlük ihtiyaçlarının giderilmesini ilaç kullanıyor durumda ise bunların saatlerinde düzenli bir biçimde verilmesini ve yeme içme konusunda sağlıklı bir şekilde beslenmesini sağlayarak ona her konuda yardımcı olacak bir yardımcı olacaktır ve sizin tamamen içinizi rahat ettirecek gözünüzün arkada kalmamasını sağlayacaktır.

 • Etiyopyalı çocuk bakıcısı
 • Etiyopyalı bebek bakıcısı
 • Etiyopyalı hasta bakıcı
 • Etiyopyalı yatılı bakıcı
 • Etiyopyalı yaşlı bakıcısı

ENDONEZYALI BAKICILAR

Endonezyalı Bakıcı Hizmeti Çocuk bakımı, hasta bakımı veya yardımcı olarak Endonezyalı bakıcılar ile çalışabilirsiniz. Akbulutlar Danışmanlık olarak evde bebeklerinize bakacak işini bilen deneyimli, referanslı bebek bakıcılarımızı sizlere vermekteyiz. Bebeklere bakacak bilgi ve tecrübeye sahip bakıcılar; yerli ve yabancı olarak tercih edebileceğiniz bir ortam sağlamaktayız. İsteğe bağlı olarak İngilizce bilen Endonezyalı bakıcılar alabilirsiniz. Kurumsal firmamızdan alacağınız bakıcılarımız alanlarında tecrübeli ve birikimlidir.

 • Endonezyalı Çocuk Bakıcısı
 • Endonezyalı Bebek Bakıcısı
 • Endonezyalı Yatılı Bakıcı
 • Endonezyalı Hasta bakıcı
 • Endonezyalı Yardımcı

NEPALLİ BAKICILAR

Nepalli Bakıcılar Nepalli çocuk bakıcısı, Nepalli bebek bakıcısı, Nepalli hasta bakıcı, Nepalli yatılı bakıcı, Nepalli yaşlı bakım elemanı  Nepalli yardımcı. Ülkemizde birçok aile çocukları için bakıcı tutarak onların gelişme çağlarında yanlarında onlara güvenle bakabilecek bakıcılar arıyorlar. Günümüz şartlarında çalışmak durumunda olan anneler ve işlerinin yoğunluğundan çocuklarına daha iyi bir gelecek sunmak için çalışan aileler evde çocukları için güvenilir bakıcılar. Nepalli bakıcılar güvenilir, titiz, deneyimli ve sorumluluk sahibi kişiler oldukları için tercih edilmektedirler. Nepallilerin dilleri İngilizce oluğu için, çocuklarınız evde İngilizceyi öğrenerek ve pratik yaparak küçük yaşta dünyadaki en geçerli yabancı dili öğrenmiş olacaklar. Deneyimli Nepalli yatılı bakılarımız için bizi arayabilirsiniz.

 • Nepalli Bebek Bakıcısı
 • Nepalli Çocuk Bakıcısı
 • Nepalli Yatılı Bakıcı
 • Nepalli Hasta Bakıcı
 • Nepalli Yaşlı Bakıcı
 • Nepalli Ev İşlerine Yardımcı

AKBULUTLAR DANIŞMANLIK WEBSİTELERİMİZ

Akbulutlar Danışmanlık olarak tüm hizmetlerimizi içeren Websitelerimiz arasında ve hatta Websitelerimizin tüm bölümleri arasında aşağıdaki Linklerimizi tıklayarak dilediğiniz gibi geçişler yapabilirsiniz…

WEBSİTEMİZ; EXCELDANİSMANLİK.COM.TR

===>Exceldanismanlik.com.tr Anasayfa===>Hakkımızda sayfası ===>Akbulutlar Danışmanlık Bakıcı Ajansı===>Yabancı Bakıcı Neden Tercih Etmelisiniz?===>Akbulutlar Danışmanlık İşkur Belgemiz===>Akbulutlar Danışmanlık olarak bizler===>Dünya Çapında En Çok Tercih Edilen Filipinli Bakıcılar===>Filipinli Bebek Bakıcıları===>Filipinli Çocuk Bakıcıları===>Filipinli Hasta Bakıcıları===>Filipinli Yaşlı Bakıcıları===>Filipinli Bakıcı Ve Dadılar===>Filipinli Yardımcı (Ev İşlerine Yardımcı)===>Filipinli Bakıcı Özellikleri===>Akbulutlar Danışmanlık Websitelerimiz===>Etiyopyalı Bakıcılar===>Endonezyalı Bakıcılar===>Nepalli Bakıcılar===>Videolarımız Sayfası===>Akbulutlar Danışmanlık Bakıcı Ajansı İletişim Bilgilerimiz===>Başvuru Formu

WEBSİTEMİZ; EXCELLDANİSMANLİK.COM

===>Excel Danışmanlık com Anasayfa===>Hakkımızda Sayfamız===>Akbulutlar Danışmanlık İşkur Belgemiz===>Filipinli Bakıcı===>Evde Çocuk Bakıcısı===>Etiyopyalı Yatılı Bakıcılar===>Nepalli Bakıcılar===>Bebek Bakıcısı===>Endonezyalı Bakıcı Hizmeti===>İletişim Bilgileri ve İletişim Formu

WEBSİTEMİZ; FİLİPİNLİBAKİCİM.NET

===>Filipinli bakıcım net anasayfa===>Akbulutlar Danışmanlık Bakıcı Ajansı===>İşkur Belge===>Çalışma Prensibimiz===>Akbulutlar Danışmanlık Bakıcı Ajansı Hizmetlerimiz===>Çocuğunuz İçin En Önemli Karar: Doğru Bakıcı===>Filipinli Bakıcılar===>Neden Filipinli Bakıcıları Tercih Edilir===>Endonezyalı Bakıcılar===>Nepalli Bakıcılar===>Etiyopyalı Bakıcılar===>Filipinli Bakıcı Hizmetleri===>Filipinler Neresidir ve Nasıl Bir Yerdir?===>Filipinli Bakıcı Özellikleri===>Filipinli Bebek Bakıcısı (Filipinli Dadı)===>Filipinli Çocuk Bakıcısı===>Filipinli Yaşlı & Hasta Bakıcısı===>Yaşlı / Hasta Bakıcısı Görevleri===>Yaşlı & Hasta Bakıcıları Hakkında Bilgiler===>Filipinli Yardımcılar (Ev & Bahçe İşleri)===>Filipinli bakıcı fiyatları===>İletişim Formu

WEBSİTEMİZ; FİLİPİNLİBAKİCİN.COM

===>Filipinli bakıcın com anasayfa===>Profesyonel Bakıcı Hizmeti===>Güvenilir Hizmet===>Firmamız Hakkında===>Misyonumuz===>Vizyonumuz===>(Akbulutlar Danışmanlık) İşkur Belge===>Akbulutlar Danışmanlık Hizmetlerimiz===>Filipinli Bakıcılar===>Etiyopyalı Bakıcılar ===>Endonezyalı Bakıcılar ===>Nepalli Bakıcılar===>İletişim Formu

WEBSİTEMİZ; FİLİPİNLİBAKİCİ.İNFO

===>Filipinli bakıcı info anasayfa===>Akbulutlar Danışmanlık Filipinli bakıcılar===>Akbulutlar Danışmanlık Hizmetlerimiz===>Akbulutlar Danışmanlık Websitelerimiz===>Biz Kimiz===>Filipinli Bakıcılar===>(Akbulutlar Danışmanlık) İşkur Belge===>İletişim Bilgileri ve İletişim Formu

WEBSİTEMİZ; AKBULUTLARDANİSMANLİK.COM.TR

===>Akbulutlar danismanlik com.tr anasayfa===>Akbulutlar danismanlik com.tr hakkımızda sayfası===>Akbulutlar danismanlik com.tr hizmetlerimiz===>Akbulutlar danismanlik com.tr belgelerimiz===>Akbulutlar danismanlik com.tr iletisim sayfası

WEBSİTEMİZ; ETİYOPYALİ BAKİCİLAR COM

===>Etiyopyali bakicilar com anasayfa===>Etiyopyali bakicilar com Etiyopyali bakicilar sayfası===>Etiyopyali bakicilar com hizmetlerimiz===>Etiyopyali bakicilar com belgelerimiz===>Etiyopyali bakicilar com iletisim sayfası

Tüm Websitelerimizde mevcut olan İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir, ve her türlü Kaliteli ve Güvenilir bakıcılık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. AKBULUTLAR Danışmanlık Saygılar Sunar…